%C5%82ancuch_edited.png
santa-claus.png

jak z bajki

dla małych pacjentów Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Krakowie

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

więc podarujmy Dzieciom uśmiech w tych trudnych czasach

I ty możesz zostać Świętym Mikołajem!

Jak co roku nasza Fundacja Matex "Bezbronni" wraz z Fundacją "Wyspy Szczęśliwe" organizujemy "Mikołajki jak z bajki" dla podopiecznych Oddziału Onkologii i Hematologii w Dziecięcym Szpitalu w Krakowie. Jest to niesamowicie wzruszające wydarzenie, które zawsze łapie nas za serca i zmusza do refleksji. To, że możemy sprawić, aby na buziach tych Dzieci pojawił się uśmiech jest dla nas największą nagrodą i ogromnym wyróżnieniem.

Ten rok jest bardzo ciężki dla nas wszystkich. Pandemia COVID19 przewróciła nasze życia do góry nogami, sparaliżowała służbę zdrowia i sprawiła, że przestaliśmy normalnie funkcjonować.

Rozmawiając z przedstawicielami Fundacji "Wyspy Szczęśliwe" usłyszeliśmy coś, co utwierdziło nas tylko w przekonaniu, że MUSIMY działać.

"Przed covidem dzieci chorowały na nowotwory. Covid niczego nie zmienia, bo dzieci
dalej chorują i potrzebują pomocy."

Tym bardziej, w tym ciężkim czasie musimy się mocniej zmobilizować i utrzymać naszą już wieloletnią tradycję. Sprawmy, aby w tym ciężkim czasie pojawił się uśmiech na ich twarzach.

Jak Ty możesz pomóc?

Opcje są dwie:

• możesz przynieść do nas prezent, który chciałbyś/ałbyś podarować Dziecku (szczegóły odnośnie preferencji prezentów w załączniku poniżej). Zbiórkę prowadzimy do dnia 27.11.2020 ze względu na fakt, że wszystkie prezenty, które będziemy przekazywać na Oddział Onkologii i Hematologii muszą przejść obowiązkową 1-tygodniową kwarantannę.
    Punkt zbiórki to : ul. Kilińskiego 2 (Rondo Grunwaldzkie), 30-308 Kraków Biurowiec Matex Transport

• możesz również wpłacić dobrowolny datek na konto naszej Fundacji, a za całość uzbieranych pieniędzy, kupimy prezenty dla wszystkich Dzieci. Datki można wpłacać do dnia 27.11.2020 ze względu na fakt, że wszystkie prezenty, które kupimy i przewieziemy na Oddział Onkologii i Hematologii muszą przejść obowiązkową 1-tygodniową kwarantannę.

DANE DO PRZELEWU:

FUNDACJA MATEX BEZBRONNI

Ul. Kilińskiego 2, 30-308 Kraków
NIP: 676-257-41-39 | KRS: 0000814357

Nr konta:    18 1020 2906 0000 1102 0441 7390
Tytułem:   DAROWIZNA NA "MIKOŁAJKI JAK Z BAJKI"

PLN
PayPal ButtonPayPal Button